کاربرگی در اکسل تهیه کرده ام که اطلاعات مربوط به فاصله شهرهای ایران بر اساس اطلس راه های ایران در آن وارد شده است و با دادن نام دو شهر فاصله بین آنها به کاربر داده می شود.

در طول مسافرت اطلس راه های ایران (موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی) کمک بسیار بزرگی به ما کرد و تصمیم گرفتم تا این بخش را به صورت یک برنامه درآورم.

امیدوارم مورد توجه و استفاده تان قرار بگیرد.

بسخه سوم از این فایل نیز آماده شده که با استفاده از پیوند زیر می توانید آنرا دریافت کنید. اگر در طول سفر فاصله شهرهای مسیر را در دفترتان ثبت کرده اید و مایلید به این جدول افزوده شود, آنرا برای من بفرستید تا پس از بررسی در نسخه های بعدی قرار دهم.

در نسخه جدید فاصله تعدادی از شهرهای شمال اضافه شده است. افزون بر آن جدولی شامل فهرست استان های ایران و شهرهای هر استان نیز در این فایل قرار گرفته است.

دریافت نسخه سوم از سرور پرشین گیگ (کلیک راست و انتخاب گزینه save target(link) as...

 دریافت نسخه سوم از سرور گوگل سایت..


دریافت نسخه های جدیدتر:

اگر می خواهید هرگاه نسخه جدیدی از این جدول آماده شد برایتان ایمیل شود در گروه "اکسل و فراتر از اکسل"  در گوگل عضو شوید. با عضویت در این گروه هر از گاهی مطالب و نکته های آموزشی از اکسل و یا نمونه فایلهای کاربردی برایتان فرستاده می شود. برای عضویت در این گروه یک ایمیل خالی بفرستید به آدرس زیر:

 tipsofexcel+subscribe@googlegroups.com

www.facebook.com/tipsofexcel(ما را در فیسبوک ملاقات کنید)


مطلب  مرتبط:

معرفی کتاب توابع و فرمول ها در اکسلبرچسب‌ها: فاصله شهرهای ایران, استان های ایران, مسافت شهرها
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۸/۰۱/۱۶ساعت 14:2 توسط محمد تقی |
Share داغ کن
 
Bookmark and Share